Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 239
Telefon : 02164241069
İlçe/İl : Beykoz/İstanbul
Semt : Tokatköy
Adres : Çamlıbahçe Mah. / Çamlıbahçe Cad. No: 81/1A Ortaçeşme
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.aycup.com.tr
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Aycup ® | Karton Bardak | Kağıt Bardak

Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen tek kullanımlık ürünler, sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla şirketimiz, Aycup ®  2012 yılında kurulmuştur.  

İstanbul Beykoz'da bulunan ofisi ile kurumsal firmalara yönelik özel çözümler sunarak, başta karton bardaktahta karıştırıcı, ofis sarf malzemeleri ile kullan- at ürünlerin satışını yapmaktayız.

 

Kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup ® yaptığı yatırımlarla markasını sektöre kabul ettirerek ciddi bir yer edinmiştir.

Aycup ® markamız ile  karton bardak ve tek kullanımlık ürünler sektöründeki trendleri sürekli güncel tutarak, satış ve kalite farkını her geçen gün geliştirip büyümektedir.

Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup ® markamız  tek kullanımlık ürünler, karton bardaktahta karıştırıcı, plastik karıştırıcıkullan at malzemeleri satışında sektörünün lokomotifi halindedir.

Aycup ® insan sağlığına zararsız, doğada çözülen ham maddeden üretilen ve seçilen kullan at ürünlerinin, geri dönüşümü maksimum seviyeye çıkarmak için yoğun gayret göstermektedir. Firmamız müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. 

Türkiye'de tek kullanımlık, kullan at ürünler denilince akla gelen lider marka Aycup ® 'tır.

''Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti'' öncelik verdiğimiz prensibimizdir.

Aycup ® markası Aycup şirketinin tescilli markası dır.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız